Black Studio TinyMCE Widget - en to it_IT translation catalogue (5 entries)

en: Arbitrary text or HTML with visual editor
it_IT: Testo o HTML libero con editor visuale

en: Visual Editor
it_IT: Editor Visuale

en: Donate
it_IT: Donazione

en: Support
it_IT: Supporto

en: Follow
it_IT: Seguici
